Loading...
4 Hafta Takipli Online Diyet 2017-03-17T15:31:19+00:00

4 Hafta Takipli Online Diyet

4 Hafta Takipli Online Diyet | Bu diyet paketine göre öncelikle sizinle bir ücretsiz ön görüşme gerçekleştiririz. Ardından yaşam tarzınıza ve metabolik ihtiyaçlarınıza uygun olarak tamamen size özel haftalık bir diyet programı hazırlarız. Bir haftanın sonunda sizinle bir telefon görüşmesi yaparak hafta değerlendirmesini gerçekleştiririz ve bu değerlendirmelerden yaptığımız çıkarımla bir sonraki haftanızın diyetini yazarız ve size mail yoluyla göndeririz. Bir ay boyunca; diyetiniz her hafta değişerek dört defa baştan yazılır ve durumunuza uygun bir şekilde güncellenir, dört kez telefon görüşmesi yapılır.  Bu görüşmeler 1 Ücretsiz Ön Görüşme + 4 Haftalık Görüşme şeklindedir. Görüşmeler yaklaşık 30 dakikadır. Bu pakete sahip olan danışanımız bir ay boyunca whatsapp ile sıkı takip edilir, ani plan değişikliklerinde diyet güncellemesi yapılır ve birey motive edilerek diyete adaptasyonu kolaylaştırılır.

Danışanımıza diyetini bilinçli bir şekilde yapması için bir beslenme eğitimi verilir. Bu durumda danışanımız neyi niçin yaptığını bilir ve bu doğrultuda emin adımlarla hareket eder.

Diyet yapmayı klasiklerin dışında tutmak için elimizden geleni yaparak danışanlarımıza hem ana hem de ara öğünleri için sağlıklı tarif önerilerinde bulunuruz. Böylece diyet yapmak eziyet olmaktan çıkar ve bir zevke dönüşür.

Bu paketimize sahip olan danışanlarımızla bir ay boyunca kesintisiz irtibat halinde oluruz ve onun yaşam tarzını diyetiyle bütünleştirerek ve sürekli irtibat halinde kalarak diyete olan adaptasyonunu en üst seviyeye çıkartır ve en iyi seviyede verim alırız.