Loading...
2 Hafta Takipli Online Diyet 2017-03-17T15:29:30+00:00

2 Hafta Takipli Online Diyet

2 Hafta Takipli Online Diyet | Bu diyet paketine göre öncelikle sizinle bir ücretsiz ön görüşme gerçekleştiririz. Ardından yaşam tarzınıza ve metabolik ihtiyaçlarınıza uygun olarak tamamen size özel iki haftalık bir diyet programı hazırlarız. İki haftanın sonunda sizinle bir telefon görüşmesi yaparak iki haftanın değerlendirmesini gerçekleştiririz ve bu değerlendirmelerden yaptığımız çıkarımla bir sonraki iki haftanızın diyetini yazarız ve size mail yoluyla göndeririz. Bir ay boyunca; diyetiniz her iki haftada bir değişerek ayda toplam iki defa baştan yazılır ve durumunuza uygun bir şekilde güncellenir, iki kez telefon görüşmesi yapılır. Bu görüşmeler 1 Ücretsiz Ön Görüşme + 2 Görüşme şeklindedir. Görüşmeler yaklaşık 30 dakikadır. 2 haftalık paket programı 14+14 toplam 28 gün sürmektedir. Bu pakete sahip olan danışmanımız bu süre boyunca whatsapp ile sıkı takip edilir, ani plan değişikliklerinde diyet güncellemesi yapılır ve birey motive edilerek diyete adaptasyonu kolaylaştırılır.

Danışmanımıza diyetini bilinçli bir şekilde yapması için bir beslenme eğitimi verilir. Bu durumda danışmanımız neyi niçin yaptığını bilir ve bu doğrultuda emin adımlarla hareket eder.

Diyet yapmayı klasiklerin dışında tutmak için elimizden geleni yaparak danışmanlarımıza hem ana hem de ara öğünleri için sağlıklı tarif önerilerinde bulunuruz. Böylece diyet yapmak eziyet olmaktan çıkar ve bir zevke dönüşür.